Regulamin

świadczenia usług wykonywanych przez
Agencję Reklamowo Usługową “PRS” Małgorzata Chruścicka.

 

§ 1
Strona umieszczona pod adresem: reklamaprzemysl.pl jest własnością Agencji Reklamowo Usługowej “PRS” Małgorzata Chruścicka, prowadzącej działalność gospodarczą w Przemyślu przy ul. Batorego 26, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa prawa i obowiązki zarówno Klienta jak i właściciela domeny a w szczególności zasady :
- zawierana transakcji w sklepie reklamaprzemysl.pl.
- składania zamówień na wykonanie usługi
- zasad udzielania i korzystania z promocji
- zasad wystawiania na sprzedaż w dziale – komis
- cennik usług

§ 2
reklamaprzemysl.pl jest stroną internetową, o charakterze informacyjnym,
na której jej właściciel umieścił informacje o zakresie działalności firmy, nie będącą jednak ofertą handlową.
Dostęp do niektórych części strony, jest zastrzeżony tylko dla osób zarejestrowanych.
Zarejestrowani użytkownicy uzyskają dostęp do zakładek – promocje, cennik i komis.

§ 3

Dokonywanie zakupów i składanie zamówień za pośrednictwem reklamaprzemysl.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

Rejestracja na stronie jest dobrowolna i darmowa – nie wiąże się z żadnymi kosztami dla osoby zarejestrowanej.
Osoba, lub Firma dokonująca rejestracji na stronie reklamaprzemysl.pl, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie na podany przy rejestracji adres oferty reklamowej właściciela domeny, związanej przede wszystkim z oferowanymi promocjami i rabatami.

§ 5

Rejestracja umożliwia osobie /firmie/ rejestrowanej dostęp do ukrytych części stron, a w związku z tym daje prawa ale i nakłada obowiązki na osoby zarejestrowane.
A/ Promocje
- Właściciel umieszcza na stronie w zakładce promocja, rzeczy lub usługi, w specjalnej cenie, których opis zasady i warunki będą szczegółowo opisane w odniesieniu do konkretnej promocji.
Promocje mają charakter przejściowy, mogą być ograniczone czasowo lub ilościowo. W każdym przypadku, powinna się znaleźć taka informacja w treści promocji, a w przypadku ich zakończenia w opcji ilościowej – powinna się znaleźć informacja o fakcie zakończeniu promocji.
- Osoba zarejestrowana, może skorzystać z promocji, czyniąc to dobrowolnie, akceptuje tym samym warunki jej udzielenia.
B/ Komis
- Właściciel udostępnia osobom zarejestrowanym tę część strony, na umieszczanie własnych ogłoszeń dotyczących odsprzedaży używanych artykułów reklamowych, zaoferowania miejsc pod reklamę, odsprzedaży tablic itp
Umieszczając ogłoszenie, osoba ta równocześnie zaręcza, że oferowany przedmiot jest jej własnością, lub ma do niej wyłączne prawa. W innym przypadku, konieczna jest informacja w opisie przedmiotu o stanie prawnym oferowanej rzeczy. Umieszczone ogłoszenie, może zostać usunięte przez wystawiającego w dowolnym czasie, lub przez właściciela strony – nie wcześniej jednak niż trzy miesiące od jego ukazania, lub w przypadku naruszenia regulaminu.
- Właściciel strony, nie bierze odpowiedzialności za stan techniczny i prawny umieszczonych do sprzedaży urządzeń
C/ Cennik
- Właściciel strony udostępnia cennik niektórych usług oraz wyrobów, nie stanowi on jednak oferty handlowej, powinien być traktowany wyłącznie zapoznawczo.
Cennik nie obowiązuje przez określony okres, jest aktualny w czasie jego umiejscowienia na stronie, może on być bez przeszkód modyfikowany przez właściciela.
§ 5

Właściciel domeny informuje, że wysyłane oferty do osób zarejestrowanych na jego stronie, będą miały charakter cykliczny, jednak nie będzie to częściej niż jeden raz w miesiącu.
Równocześnie zapewnia, że w każdej chwili osoba /firma/ zarejestrowana, będzie mogła zrezygnować z otrzymywania ofert, korzystając z linka, dołączonego do każdej wiadomości ofertowej, lub w tym miejscu   Chcę usunąć konto na stronie.
Informacje podane podczas rejestracji, mają charakter poufny, i bez zgody strony rejestrującej, nie będą udostępniane osobom trzecim.

§ 6
W przypadku, gdyby się okazało że dostarczony towar lub wykonana usługa jest niezgodna z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na właściwy, lub usunięcia usterki w terminie 14 dni od zgłoszenia reklamacji.

 

Właściciel strony
Agencja Reklamowo Usługowa PRS

 

 

Chcę usunąć konto na stronie.

Wiosenne promocje w PRS

Mając na uwadze zadowolenie Klienta, przygotowaliśmy ofertę specjalną, zawierającą promocyjne ceny na usługi i produkty reklamowe. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że zmienia się średnio 1 raz w miesiącu… i za każdym razem dotyczy innej dziedziny reklamy.

Sprawdź nasze pozostałe promocje!