≡ menu
logo PRS REKLAMA PRZEMYSL

O nas

“REKLAMA JEST DŹWIGNIĄ HANDLU” – zgodzi się z tym chyba każdy, kto miał styczność z prowadzeniem działalności gospodarczej. Ciężko sobie wyobrazić handel czy świadczenie usług, w dobie tak ogromnej konkurencji, bez żadnej reklamy.
Naszym jednak zdaniem, aby reklama była skuteczna, musi być odpowiednio dobrana i profesjonalnie wykonana. Dzięki sporemu doświadczeniu w tej branży, oferujemy różnorodne formy reklamy, dopasowując je do potrzeb i oczekiwań Klienta. Dbamy o to, aby była ona czytelna i estetyczna, a tym samym dobrze spostrzegalna, wyróżniająca się spośród innych reklam.
Staramy sie połączyć wysoką jakość wykonania z przystępną ceną. Specjalizujemy się w reklamie zewnętrznej, zarówno świetlnej, przestrzennej jak i planszowej. Posiadamy własne nośniki reklamowe do wynajęcia, oraz oferujemy dostawienie nowych, w miejscach zaakceptowanych przez Klienta. Oferując szeroki asortyment usług, zapewniamy profesjonalizm wykonania, który przejawia się głównie jakością oraz szybkim terminem realizacji i kompleksową obsługą Klienta. Lubimy wyzwania, każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Szanowny Kliencie, jeśli zainteresowało Cię to, co własnie przeczytałeś, proponuję zapoznać sie z dalszą częścią strony, lub zadzwoń, a najlepiej wyślij e-maila, odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy, wycenimy …………

 • Co nas wyróżnia?

 • kompleksowa obsługa
  Kompleksowa obsługa

  Nasza znajomość rynku  w zakresie  usług reklamowych, poparta wieloletnim doświadczeniem, gwarantuje Państwu, profesjonalizm, estetykę  i rzetelną obsługę; a przede wszystkim satysfakcję z otrzymanej reklamy.

 • Indywidualne podejscie
  Indywidualne podejście

  Jesteśmy  na bieżąco z  nowościami pojawiającymi się w branży reklamowej, co czyni naszą ofertę atrakcyjną pod względem asortymentowym,  a wykonywane przez nas reklamy pod względem wizualnym. Dostosowaliśmy nasz system pracy do rosnących wymagań naszych klientów.

 • Szeroko oferta
  Szeroka oferta

  Specjalizujemy się w reklamie zewnętrznej – świetlnej, blokowej i planszowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz skompletowanemu w tym kierunku parkowi maszynowemu,  staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom Klienta, oferując szeroki asortyment usług w przystępnych cenach.

logo Script logo